32 Renk 3 Araçları Fırında Kil Blok Sculpey Aracı Kalıplama DİY Zanaat Çocuk Çocuk Oyuncak Bebek Hediye Seti Modelleme Fırın Polimer


Etiketler: Hediye hediye, hediye diy, hediye oyuncak, Ucuz Hediye hediye, Yüksek Kaliteli hediye diy, Çin hediye oyuncak Tedarikçileri.

₺76.05 ₺88.44
  • Stokta var
  • g38


Açıklama:

100% yeni ve yüksek kalite

Özellikler:

Polimer kil fırın evde pişirilerek sertleştirilmiş olan çok yönlü bir modelleme malzemesidir. Bir kez kalıcı kesme, kesilmiş, yapıştırılmış, boyanmış veya yeniden eklendi-fırında pişmiş olabilir. Bu kil starter set 32 renklerde satılan ve 3 araçlar kümesi içerir.

PVC yapılmış, çevre dostu, hiçbir koku

Kolay ve eğlenceli kullanımı

Yeni başlayanlar küçük süsler, model hayvanlar, karakterler vb yapmak için İdeal.

Çok güçlü ve dayanıklı sonra pişirme

Özellikler:

Bir park clay 32 renkler ve 3 araçlar geliyor

Tek blok boyutu: 3 x 2 x 1 cm/1.18 x 54 x 55"

Renk: resim gibi gösterilen

5.51 14/aracı Boyutu: Uzunluğu :"

Aracın rengi : Mavi

Kullanmadan önce polimer kil tavsiyesi:

1. Kullanmadan önce, yıkayıp temiz lütfen Clay, böylece orijinal rengi yumuşak kil tutabilir

2. Biraz El Kremi, kil el tutkal kolay değil polimer yapmak, yapmak kolay olabilir

3. Kil kullanırken, renk, Kirli olma bir ışık tarafından sığ bir derin olmalıdır.

4. Şekillendirme önce kil tamamen yoğurmak onun olgunlaşma, iş kurma için kolay, ama çamur Yumuşak veya kısmi tutkal yoğurma düşündüğünüz zaman, biraz talk pudrası veya talk pudrası ekleyin; ya da bir süre için kullanmadan önce yayınlanmakta yapmak gerekir.

5. Kullanılmadığı zaman kil, daha sonra kullanmak için kil plastik sargı ile packad ve gölgede yerleştirilmelidir önerdi, değil mi

Yöntemi kullanılarak kil:

(1) Ağartmak yöntemi ve finalize tasarım f

Enjekte pota öğeleri kalıp, kaynar ısıtılmış soğuk su beş litre daha az, yavaş yangın, mal hacmine bağlı olarak) 10 ila 20 dakika haşlanmış durumu, ısı kapatın, doğal soğutma suyu sıcaklığı, maddenin çıkarın.

Not:

1 en iyisidir 2, saf su kullanın, musluk suyu kalsiyum karbonat içerir, nesnenin yüzeyi "Don"; tasarım süreci Sonlandırmak yavaş ateş kullanın, yangın, iç ve dış sıcaklık farkı nedeniyle bölünmüş öğeler sebep olacak kadar büyük yapmak, ısıtma ve soğutma yavaş yavaş emin olabilir.

2, tamamen ısıya dayanıklı plastik ile ambalaj unutmayın. İşi suya doğrudan temas edilmemelidir. elbette pişirmeden önce suda polimer uygun ve çok çirkin yüzeyi yapacak kalsifikasyonlar çünkü tamamen (torba) ısıya dayanıklı plastik film, ile çalışmak gerekir.

(2) Fırında tasarım yöntemi sonuçlandırmak için f

Fırının içine döküm maddeleri (mal hacmine bağlı olarak), hemen fırının kapağını açın, oda sıcaklığına kadar doğal bir sıcaklık sonra kapıyı açın, öğe çıkarma sonra 30 dakika kadar 130 derecelik sıcaklık, fırında pişirme. Not: fırının kapağını hemen pişirme, soğuk hava sonra hızla fırına açılırsa, öğeleri neden olan iç ve dış sıcaklık farkı çok büyük, çatlak kolay, yavaş yavaş ısıtma ve soğutma "prensibi takip etmelidir. Öğeleri pişirme kazık gerektiğinde çok daha iyi sıcak hava akışını kolaylaştırabilir ve folyo nesneleri ve üst ve alt mat arasında bir katman eşit bir şekilde ısınır o önerdi.

Not --- Polimer kil pişmiş şekilde:

modelleme yumuşak seramik işleri tamamlandı, pişirme kutusunda pişmiş olmalı , iki etken vardır : sıcaklık ve süre, iki unsur ideal devlet kontrollü, mükemmel yumuşak seramik işleri pişirmek için olmalı.

1. Yumuşak seramik işleri fırın yeterli pişirme zaman, iş tamamen fırında yok, kolayca yüzey yırtılması deformasyon sonuçlanan gerektiği zaman faktörü. Prensip olarak, (6.4 mm) 1/4 inç kalınlığında 15 dakika, 30 dakika pişirin (12.7 mm) 1/2 ağız inç kalınlığında ihtiyacınız için pişirmek için. Genel olarak, sabit bir çamur daha uzun pişirme süresine ihtiyacınız var. Kısa bir süre içinde pişmiş olması için yumuşak çamur. Fırın beklenen için pişirme sıcaklığı sonuna kadar ifade eder pişirme için özel dikkat gerekir bu süre sonra. Önce ön ısıtma olmadan fırın, Pişirme süresi ve pişirme onceden zamanı. (general on dakika fırını). Okuyucular birlikte güneş aynı işin farklı boyutları kalınlığı sınıflandırılması, kalınlığı çalışacak önermek; büyük yumuşak seramik işleri Yapmak, alüminyum folyo ile embriyolarda kür süresini kısaltmak hazırlanmış, gerçek kalınlığı inceltme çalışmaları ile olabilir en iyisidir.

2. Pişmiş toprak eserler uygun pişirme sıcaklığı olmalı faktörler sıcaklık: sıcaklık çok düşük, iş, ideal sertlik ve esneklik, hasar kolay ulaşamıyor; Yüksek sıcaklık çalışma yüzeyi yanmış veya erime bile deformasyona yol açacaktır. Yumuşak kil pişirme sıcaklığı tüm 130 C / 275 F, 145 fazla C. Önerilen okuyucular, hızlı bir şekilde pişirme, kısa zaman kullanarak küçük bir ince ayar, biraz yüksek bir sıcaklık mikro çalışma yüzeyinin parlak yüzüne güldü polimer yapabilirsiniz iyi yüksek sıcaklık pişmiş önce pişirme yastığı (değil alüminyum folyo) çini veya cam bir dükkan, 5 dakika mı. Eğer bu şekilde pişirme tekrarlayın eğer, etkisi daha iyi olacaktır.

Not: fırın ve kil Hongkong ve bazı farklar vardır, deney, 100 derece sıcaklık kontrolü için genel 2 cm kalınlığında yumuşak kil çalışmaları ile yerel veya 10 dakika pişirin oluşmuş olabilir nedeniyle olabilir. Soğutma sonra, eğer yumuşak ise, birkaç dakika için pişirmeye eklemeye devam edebilirsiniz. Çok yüksek ya da çok uzun sıcaklık polimer kil yanmış olabilir.


  • Malzeme: PVC
  • Model Numarası: Bir

  • Paket Ağırlık: 0.5kg (1.10lb.)
  • Ünite Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

Gntlefirm
2017-11-11
5/5
урала up to 35 days. not in пробовала.

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler