Bir çift HTB-GS-03-20km/B 1000mb Fiber Optik Ethernet Medya Dönüştürücü


Etiketler: dönüştürücü, dönüştürücü fiber optik, Ucuz dönüştürücü, Yüksek Kaliteli dönüştürücü fiber optik.

₺215.39
  • Stokta var
  • g349


SeeMe Co Hoşgeldiniz. Toptan LTD İndirim? Daha fazla parça numaraları? BOM için tırnak? Daha fazla bilgi için Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak SeeMe satıcı temas kurmaktan çekinmeyin.

Açıklama

ağbağlantısı Serisi Gigabit Fiber Dönüştürücü (TX) adet 10/100M UTP arayüzü ve 1000M fiber optik arabirimi (YP) arasında Optik - Elektrik Ethernet sinyallerini dönüştürebilirsiniz. Geleneksel 10/100 / 1000M çift Ethernet 100km mesafeye fiber optik bağlantı yoluyla uzatılabilir. Ürünlerin performans ve kalite benimseyen ABD ve Tayvan son Gigabyte İC çünkü mükemmel. 6 Grup belirtilen ışıklar tamamen dönüştürücülerin çalışma koşulları izlemek AÇTI. Kullanıcılar gözlemlemek için kolaydır.dönüştürücüler arıza teşhis.

Özellik

Optik sinyalleri tek lif tarafından tamamlanabilir bir kanal iletim. Fiber veri iletimi miktar ikiz lif tipi ile karşılaştırıldığında iki katına çıktı.  Otomatik müzakere fonksiyonu otomatik KOAKSİYEL port 10/100/1000M ve Tam Dubleks veya Yarı Dubleks seçmenizi sağlar.

 KOAKSİYEL port MDI / MDI-X otomatik crossover destekler.

 Max 1536 bayt Ethernet paket destek

 Akış kontrol destek

 Dahili güç kaynağı benimseyen

Belirtimi

IEEE  işletim standartları.4K portlar: 3z/AB-T, 1000 base-SX/LX  MAC adres tablosu :

 Veri Arabelleği : 16

 Bağlayıcı:

 MLE: RJ-45, 10 / 100/1000mb

 Fiber: SC,  Kablo 1000mb:

100m kadar  MLE: Cat 5e veya Cat 6 (max mesafe)

224m (modlu)  Fiber: 50/125, 62.5 125µm/(max mesafe 550/)

125 (singlemode)  Fiber: 8.3/, 8.7 125/, 9/125µm (max mesafe 100km kadar)

 Akış Kontrolü

 Tam çift Yönlü: 802.3x akış kontrolü

 Yarı çift Yönlü geri basınç akış kontrolü

 Güç: AC110-240 V DC5V için; DC 48 V için DC5V.  Ortam Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C

°C  depolama sıcaklığı: -40 ~ 70

 Nem oranı: 5% ~ 90%

 Boyutları: (uzunluk) 140 40 (yüksek) x 110 (genişlik) x mm

Sipariş Bilgileri

-GS03-HTB tipi/B-25

Tip singlemode Fiber singlemode

1310 Dalga boyu 1550nm konnektör SC 1550nm/1310 SC/

TX güç -14~-6dBm -5~0 special

Hassasiyet Max.mesafe -32dBm 20km -35dBm 40km

Bağlantı Bütçe 18dBm 30dBm

Not

10/100M/1000M Singlemode Fiber Dönüştürücüler kullanılmış ve çiftler olarak sipariş edilmelidir. Bir kümesi kullanmak için B başka bir set ile bağlı olmalıdır. 1550nm 1310nm 1550nm iletilen optik dalga boyu, alma optik dalga boyu; B optik dalga boyu 1310nm optik dalga boyu alıyorsunuz. Fiber uzaklığı 20km dir.


  • Durumu: YENİ
  • Marka Adı: SMTE
  • Miktar: 2 adet
  • Port: SC
  • Model Numarası: HTB-GS-03

  • Paket Ağırlık: 0.8kg (1.76lb.)
  • Ünite Tipi: Çift
  • Paket Boyutu: 33cm x 18cm x 18cm (12.99in x 7.09in x 7.09in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler